sobota, 03 styczeń 2015 08:59

W niedzielę zawody przełajowe

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
przelaj
W najbliższą niedzielę (4 stycznia) w Przyłęgu odbędą się zawody przełajowe. Będzie to możliwość sprawdzenia się przed Mistrzostwami Polski w Bytowie.

Każdy kto chce sprawdzić swoje siły, ma rower i kask może w tych zawodach uczestniczyć. Organizatorzy nie pobierają opłaty wpisowej.

A jak trafić na zawody? Wjazd będzie oznakowany strzałką, dla jadących od strony Gorzowa Wlkp. drogą krajową nr 22 ok. 500metrów za tablicą Przyłęg po prawej stronie, jadąc w kierunku Gorzowa ze Strzelec Krajeńskich w momencie kiedy rozpoczyna się las przejeżdżamy ok. 600m i skręcamy w lewo – biuro zawodów znajdować się będzie przy linii startu mety (w dniu wyścigu czynne od godz. 9.00 do 10.30).

Start pierwszej kategorii o godz. 11.00
- kat. Młodziczka + Młodzik + Juniorka Młodsza 20 min.
- kat. Junior Mł.+ Juniorka 30 min.
- kat. Junior + Masters 40 min. (Masters podział 30 – 39lat, 40 i powyżej)
- W przypadku małej frekwencji wyścigi mogą zostać połączone.

Szczegóły organizacyje

Start zapowiedziało wielu znakomitych zawodników, wsród juniorów pojedzie nasz Piotr Gruszczyński i Anna Sagan, Wojciech Ceniuch ze Szczecina, wsród mastersów Darek Hlek, Robert Bondaryk-ubiegłoroczny mistrz Polski oraz Rafał Chmiel. Organizatorami wyścigu są FSD Sport Strzelce Krajeńskie i LKS POM Strzelce Krajeńskie. Zapraszamy!

red.