poniedziałek, 13 marzec 2017 06:07

Darmowe szkolenie o zmianach w podatkach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W Sztrzelcach Krajeńskich odbędzie się bezpłatne szkolenie o zmianach podatkowych w 2017 roku. Zachecamy do udziału!

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, która wspiera rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw organizuje cykl bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców i księgowych w kilku miastach naszego województwa. Jedno z nich pt. „Zmiany podatkowe w 2017 roku” odbędzie się w Strzelcach Krajeńskich. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników ze zmianami w podatku VAT, podatku dochodowym od osób fizycznych i od osób prawnych oraz innymi zmianami, mającymi wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej.

– Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, księgowych oraz wszystkich, których interesują zagadnienia związane ze zmianą przepisów podatkowych, które bardzo często się zmieniają. Z tego też powodu warto skorzystać z tego darmowego szkolenia – mówi Marek Maroszek ze srzeleckiego biura rachunkowego MK EXPERT, współorganizator szkolenia.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się m.in. ze zmianami w:
- Ustawie o podatku VAT m.in.: odwrotne obciążenie w budownictwie, zmiany w rozliczeniu
kwartalnym, nowe sankcje
- Rozporządzeniu o kasach fiskalnych;
- Ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych – nowa stawka podatkowa 15%
- Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych
- Pozostałe istotne zmiany podatkowe
Szkolenie poprowadzi Justyna Maćkowiak - doradca gospodarczy, wieloletni praktyk w dziedzinie prawa podatkowego, dyrektor Centrum Biznesu, trener współpracujący z PFP.

Szkolenie odbędzie się dnia w Strzelcach Krajeńskich w dniu 3 kwietnia 2017 r. w godzinach 9.00 – 16.00, w siedzibie Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Strzelcach Krajeńskich ul. Słowackiego 15 g. Obowiązkowa rejestracja na szkolenie na stronie internetowej Polskiej Fundacji PrzedsiębiorczościPrzedsiębiorczości. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.