wtorek, 16 maj 2017 19:45

Chcesz zatrudnić cudzoziemców? Przyjdź na szkolenie!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dzięki współpracy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) strzeleckie biuro rachunkowe MK EXPERT organizuje bezpłatne szkolenie pt. "Zatrudnianie cudzoziemców oraz delegowanie pracowników 2017r. – szkolenie i warsztaty”.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zatrudniania cudzoziemców oraz przedstawienie możliwych wariantów podjęcia zatrudnienia przez obywateli państw obcych. Podczas szkolenia omówione zostaną między innymi n/w zagadnienia:
- czy wszyscy cudzoziemcy muszą posiadać zezwolenie na pracę w Polsce;
- jakie zmiany czekają nas w zatrudnianiu cudzoziemców w 2017r.;
- jakie warunki oraz wymogi formalne muszą być spełnione aby cudzoziemiec legalnie wykonywał pracę w Polsce.

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, pracowników działów kadr, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkich osób, które w swojej codziennej pracy stykają się ze stosowaniem prawa pracy.
Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną dla prawidłowego stosowania obowiązujących przepisów. Szkolenie poprowadzi pani Maja Grzegorczyk – radca prawny; prawnik – praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w prawie pracy, ochronie danych osobowych oraz ochronie tajemnicy przedsiębiorstwa, prawie gospodarczym, prawie cywilnym, prawie spółek handlowych. Trener i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień
prawnych.

Szkolenie odbędzie się w Strzelcach Krajeńskich we wtorek  30 maja 2017 r. w godzinach 9.00 – 16.00, w Pasażu Kasztelańskim przy ul. Wyzwolenia 4 w lokalu Obiadki u Małgorzatki.

Zapisy na szkolenie możliwe są na stronie PFP.com.pl

W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Izabelli Maruszczak, tel.: (91) 312 92 22, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

r
ed.