piątek, 19 maj 2017 05:52

Cyrka "Zalewski" w Strzelcach - wygraj bilety!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W sobotę (20 maja) do Strzelec Krajeńskich zawita największy polski cyrk.  U nas możecie wygrać trzy wejściówki (wejściówka=1 osoba dorosła + dziecko do 10 lat)!

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.

Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści z całego świata W programie między innymi: KONIE, WIELBŁĄDY, LIS, PAPUGI, PSY oraz WOLTYŻERKA, POKAZY NAPOWIETRZNE, EKWILIBRYSTYKA, I MOTORY W KULI ŚMIERCI! 3 OSOBOWA GRUPA DIORIOS Z BRAZYLII! A wszystko w największym namiocie cyrkowym w Polsce!

20.05.2017 - STRZELCE KRAJEŃSKIE - STADION GODZINA 16:00

UWAGA! KONKURS!
Skąd pochodzi grupa motocyklistów, którzy wystąpią w kuli smierci?

Odpowiedzi prosimy wysyłać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub w wiadomosci prywatnej na naszym facebooku. Oprócz odpowiedzi prosimy o podanie IMIENIA I NAZWISKA oraz NUMERU TELEFONU. Na odpowiedzi czekamy do 19 maja do godz. 17.00! Wyniki podamy o 18.00.
Prawidłowa odpowiedź - z Brazylii
A wejściówki po losowaniu otrzymują:
Kinga Cybulska
Monika Wojewoda
Łukasz Kwiatkowski
Gratulujemy i dziękujemy za udzial w zabawie!

cyrk2017