czwartek, 27 lipiec 2017 12:02

Najgorętszy festiwal tego lata w rytmie disco polo - już w sobotę!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Już sobota (29 lipca) na najszerszej plaży naszego województwa, czyli nad jeziorem Lipie w Długiem odbędzie się druga edycja jednego z najpopularniejszych festiwali muzyki z gatunku disco polo.

Na festiwalowej scenie wystąpią m.in.: AFTER PARTY, Long&Junior czy Fenomen.Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00, a już o 15.30 zaprezentuje się zespół Four Feel Fine, który na pewno zapewni wszystkim przybyłym fantastyczny wstęp do dalszej części atrakcji, którymi będą nie tylko koncerty. Organizatorzy zaplanowali również: turniej piłki siatkowej plażowej, drugą edycję konkursu na najciekawszą budowlę z piasku, atrakcje wodne, dmuchany plac zabaw, stoiska handlowe, pyszne jedzenie i zimny, złocisty trunek.

O godzinie 18.00 rozpocznie się to, na co czeka z niecierpliwością duża część osób, które w sobotę odwiedzą Długie, czyli koncerty Disco. Na festiwalowej scenie zaprezentują się : Cocktail Boys,Fenomen, Shantel, Jagoda, Zajefajni, Long&Junior oraz After Party, znani z hitu „Ona lubi pomarańcze”.

Wstęp bezpłatny, a Ciebie nie może tam zabraknąć! 
PS Pogoda ma być!

AH