środa, 27 wrzesień 2017 11:10

Trzy miesięczny areszt dla 38-letniego „terrorysty” [wideo]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
38-latek, który przez ostatnie kilka miesięcy zakłócał porządek i spokój mieszkańcom Strzelec Krajeńskich spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Mężczyzna z uwagi na niestosowanie się do zakazu zbliżania się do rodziny złamał tym samym orzeczony wobec niego środek karny, dlatego Sąd postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu.

Sprawa 38-latka, który od początku roku zakłócał spokój i porządek publiczny w Strzelcach Krajeńskich, była w ostatnim czasie szeroko komentowana przez mieszkańców oraz w mediach zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. – Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Kraj. od początku roku interweniowali w stosunku do wspomnianego mężczyzny 48 razy. W 16 przypadkach był doprowadzany do wytrzeźwienia, natomiast 4 razy był przewożony w związku z interwencjami do szpitala psychiatrycznego przez załogę pogotowia. Interwencje związane z 38-latkiem powodowały, że policjanci zobligowani byli do reagowania na każdy sygnał – informuje sierż. sztab. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej komendy policji
We wrześniu, z uwagi na informację od rodziny 38-latka o łamaniu przez niego zakazu zbliżania się, mężczyzna został zatrzymany. W piątek (22 września) Sąd Rejonowy w Strzelcach Kraj. przychylił się do wniosku prokuratury i postanowił o aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.

Media