piątek, 17 listopad 2017 12:02

Premiera płyty "Życie raz"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Już w sobotę wyjątkowe wydarzenie kulturalne w Strzelcach Krajeńskich. W Strzeleckim Ośrodku Kultury odbędzie się uroczysta premiera płyty pt. „Życie raz”.

Płyta zawiera piosenki ze spektaklu muzycznego pod tym samym tytułem, który miał swoja prapremierę w kwietniu, a powstał na podstawie wierszy Witolda Mierzyńskiego – ojca gorzowskiego aktora Jana Mierzyńskiego. który na codzień mieskza w Gardzku. Płyta jest efektem jego współpracy ze strzeleckimi muzykami: Markiem Popisem – kompozytorem, instrumentalistami: Mariuszem Ambrożukiem, Olgiem Smoleyem i Piotrem Harazińskim. - „ŻYCIE RAZ” opowiada o każdym z nas. To historia o nadziei, dążeniu do celu, radościach i smutkach dnia codziennego i nieubłaganie pędzącym czasie - mówi Jan Mierzyński.  Całość spektaklu uzupełniają projekcje multimedialne doskonale obrazujące całość widowiska nadając mu zupełnie inny wymiar emocjonalny.

O czym jest spektakl i jak powstawała płyta, dowiecie się Państwo z rozmowy jaką przeprowadził na antenie Radia Zachód Adam Król z Janem Mierzyńskim, pomysłodawcą projektu.Przypomnijmy, że premiera płyty już w sobotę (18 listopada) o 19.30 w Strzeleckim Ośrodku Kultury. Bilety w cenie 20 zł do kupienia w Strzeleckim Ośrodku Kultury, Punkcie informacji turystycznej i online na www.ekobilet.pl.  A strzelce24.pl patronuje medialnie nad tym krążkiem.