wtorek, 27 marzec 2018 22:18

Nieoznakowany radiowóz i piraci drogowi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zatrzymane prawo jazdy, kilkanaście ujawnionych wykroczeń, to efekty pracy strzeleckiej drogówki z wykorzystaniem wideorejestratora i to tylko w czasie minionego weekendu.

1. Kierowca busa został zatrzymany przez strzeleckich policjantów kilka dni temu w Dobiegniewie. Mężczyzna mimo, że przewoził w aucie drewno postanowił nie robić „pustych przebiegów” i „upchnął” jeszcze dwóch pracowników. Niestety dla niego, taki sposób oszczędności mu nie popłacił, bo skończyło się, to dla niego mandatem i punktami karnymi.
2. Przerwana niebezpieczna jazda kierowcy osobówki. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (25 marca) w Gościmiu ( gmina Drezdenko). To tutaj kierowca jechał przez miejscowość 102 km/h. Z uwagi na przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy i ukarali mandatem.
3. Kierujący oplem mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej (25 marca) na drodze krajowej nr 22, po tym jak pomiar wskazał, że kierowane przez niego auto pędzi z prędkością niemal 170 km/h. Kontrola drogowa dla kierowcy zakończyła się mandatem i punktami karnymi.
Z tych trzech niebezpiecznych zachowań na drodze prezentujemy nagrania z policyjnej kamery zamontowanej w nieoznakowanym radiowozie. Nich będą przestrogą dla kierowców bagatelizujących zasady bezpieczeństwa.
KPP w Strzelcach Kraj.

Media