piątek, 05 lipiec 2019 19:41

Potańcuj na rynku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Gorączka sobotniej nocy w Strzelcach Krajeńskich! Już w najbliższą sobotę (6 lipca), rozpoczynnie się cykl wakacyjnych imprez tanecznych pod gołym niebem.
Od godziny 18:00 na strzeleckim rynku, na dzieci czekać będą animatorzy, którzy przygotowali zabawy z chustami, tunelami, taśmami animacyjnymi, malowanie buzi, tatuaże brokatowe i malowane, tańce mini disco oraz pokaz MEGA Baniek Mydlanych. Dzieci będą miały również okazję zaprezentować specjalny układ taneczny „Pingwiny” na głównym parkiecie. Specjalnie dla najmłodszych na rynku staną dmuchane zamki, zjeżdżalnie oraz Eurobungee.

- Podczas imprezy będzie można również smacznie zjeść. Pojawią się punkty handlowe z Mini Donatami, goframi, lodami, watą cukrową i popcornem. Będzie też grillowana kiełbasa - informuje Patryk Bagiński z Urzędu Miesjkiego w Strzelcach Krajeńskich. Jednak główne atrakcje przewidziane są na parkiecie. Zabawa w rytmach największych hitów potrwa 4 godziny (od 19:00-23:00). Repertuar został dopasowany do każdej grupy wiekowej. Imprezę poprowadzi DJ Charis. Organizatorzy zachęcają do przyjścia w stylowych strojach.

Do domu można będzie zabrać pamiątkowzdjęcie, wykonane w darmowej fotobudce.

potancowka