Już dziś, punktualnie o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim rozpocznie się wielkie święto naszego miasta - Jarmark Strzelecki 2018!

Na stadionie miejskim na mieszkańców i turystów czeka sporo atrakcji. Na scenie zaprezentują się m.in. zespoły lokalne, a także Green Hill (wsród muzyków są strzelczanie) i ETA.

Jako gwiazdy wieczoru na scenie pojawią się Czerwone Gitary i Ewa Farna.

A co jeszcze będzie się działo na jarmarku, o tym opowie Eryk Szurko, dyrektor Strzeleckiego Ośrodka Kultury.Przypomnijmy, że start imprezy na stadionie miejskim w Strzelcach Krajeńskich o godzinie 14.00.
AK
foto: Strzelecki Ośrodek Kultury
Wiktoria Skokowska ze Strzelec Krajeńskich obchodzi w tym roku swoje setne urodziny i jest starsza od naszej niepodległej Ojczyzny.
Policjanci z Dobiegniewa zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę TIR-a – obywatela Ukrainy.
czwartek, 21 czerwiec 2018 09:57

Inwestycje drogowe w Strzelcach Krajeńskich

Gmina Strzelce Krajeńskie oraz Powiat Strzelecko-Drezdenecki otrzymały dofinansowanie w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności poprzez Wspieranie Lokalnej Infrastruktury Drogowej.
czwartek, 21 czerwiec 2018 09:40

Pijany pędził samochodem 112 km/h! [wideo]

58-letni kierowca stracił prawo jazdy za niebezpieczną jazdę w obszarze zabudowanym. Mężczyzna pędził przez Osów (gmina Drezdenko) 112 km/h. Tym samym przekroczył dopuszczalną, w tym miejscu prędkość o ponad 60 km/h. Ponadto się okazało miał w organizmie niemal promil alkoholu.